Nesillerdir Gedelek Turşucusu

“Bir Dilim Turşu Binlerce Mutluluk…”

Bir Asırdır Değişmeyen Lezzet

Bursa’nın Orhangazi İlçesine bağlı Turşusuyla meşhur Gedelek Köyünde 1950’li yıllarda kendi bahçelerimize ektiğimiz sebzelerle turşu üretimine başladık.

Gedelek Turşucusu,

2009 yılında kurumsallaşma yolunda adımlar atarak Mehmet Sezer Gıda Nakliyat İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. adını alıp şirketleşme aşamasını tamamlamıştır.

Gedelek Turşucusu

Bir Asırdır Değişmeyen Lezzet

Firmamızın yolculuğu ilk olarak 1950 yılında dedemizin bahçesine kendi mahsülünü ekip bu ürünleri geleneksel turşu kurma yöntemleriyle sizlerle buluşturmasıyla başladı. Gedelek Turşucusu ana ürünleri turşu çeşitleri, turşu suyu ve biber sosu olmak üzere üretmiş olduğu yöresel lezzetleri sizlere sunan Orhangazi Gedelek köyünde faaliyet gösteren turşu ve sos üreticisidir.

1983 yılında Sezer Kardeşler arasında ilk şahıs şirketi kurulmuştur.

Şirket 2009 yılında kurumsallaşma yolunda adımlar atarak Mehmet Sezer Gıda Nakliyat İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. adını alıp şirketleşme aşamasını tamamlamıştır.

Gedelek Turşucusu olarak 2.100 m2 kapalı, 3.500 m2 açık alan üretim kapasitemizle Türkiye genelinde sizlere kaliteli ve hızlı hizmet vermek için çalışıyoruz. Günümüzde halen makine, ekipman ve üretim alanında yaptığımız yatırımlarımızla büyümeye ve gelişmeye devam etmekteyiz.

'Geleneksel lezzetlerimizle mutfağınızda kültürümüzü yaşatın' diyerek dededen toruna bir asıra yakın yolculuğumuz her geçen gün ilk günkü kadar hevesle devam ediyor.

Hızlı ve Güvenli Teslimat

Sizin İçin En İyisini Yapıyoruz

Saat 12.00’ye kadar verilen tüm turşu siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilir.