SIK SORULAN SORULAR

Turşu nasıl saklanmalıdır?

Işık almayan serin ve kuru bir yerde saklanmalıdır. Turşunun bozulmaması için turşu tanelerinin ambalajla birlikte gelen salamura suyu içerisinde kalması gereklidir. Kullanılacak turşu miktarı tabağa alındıktan sonra ambalaj hava almayacak şekilde sıkıca kapatılmalıdır.

Turşularınızda kimyasal madde kullanıyor musunuz ?

Üretmiş olduğumuz turşularda doğal fermentasyonla olgunlaştırma yapıyoruz. Hiçbir kimyasal kullanmadan ürettiğimiz turşu çeşitlerinde tüketim esnasında midede yanmaya sebep olmaz ve lezzetinden bitki aromalarıyla tatlandırıldığı anlaşılır.

Siparişim ne kadar sürede elime ulaşır ?

Hafta sonları haricinde verilen siparişler aynı gün kargolanır . Sipariş teslimat süresi 1-3 gün arasında değişmektedir. Kargo takip numarası ile tüm siparişleriniz size teslim edilene kadarki sürede tarafımızca takibi sağlanır. Hafta sonu vermiş olduğunuz siparişler haftanın ilk günü kargolanır .

İade ve ücret iade garantiniz varmıdır ?

Bütün ürünlerimizde iade ve ücret iade garantimiz vardır. Ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Son kullanma tarihi 30 gün kalan ve son kullanma tarihi geçmiş ürünlerde herhangi bir iade söz konusu değildir.  

BİZE ULAŞIN